×

Kayıt Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Giriş Bilgileri

Zaten Üyeyim

VEYA
İsim Gereklidir
İsim alanı en az 3 karakter olmalıdır!
Soyadı Gereklidir
Soyad alanı en az 3 karakter olmalıdır!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Geçersiz Email Adresi
Email adresi gereklidir
This email is already registered!
Şifre Gereklidir
Enter a valid password!
Şifre en az 6 karakter olmalıdır
Please enter 16 or less characters!
Girilen şifreler aynı değil!
Şartlar ve Koşulları kabul etmeniz gereklidir
Email ya da şifre hatalı
Şifre için sayı ve harf gereklidir!

Kulaklık

Kulaklıklar yıllar önce orduların radyo sinyallerini kontrol etmesiyle hayatımıza girmiş ve daha sonradan müzik dinlemek ve daha iyi bir ses kalitesi elde etmek için üretilen küçük hoparlör ses sistemleridir. Hoparlör yerine kullanılabilen taşıması kolay, ince, ergonomik ve hafif yapıya sahip olan bir ses iletim cihazıdır. Milyarlarca, hatta Trilyonlarca satılmış ve binlerce modeli üretilmektedir. Artık herkesin vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelmiştir.

Kulaklık Türleri; Kulak İçi, Taç, Spor, Standart, Bluetooth ve Wireless olarak bir çok çeşide ayrılmaktadır. Hi-Fi müzik kulaklıkları Telefon, mp3 çalar, bilgisayar, televizyon vb. birçok alana bağlanma şansı olarak geliştirilmiştir.

Kulaklıklar hoparlörler gibi elektriksel ses sinyallerini daha kişisel kullanımlar için kullanılabilir hale getirmektedir. İlk kulaklık 1919 yılında Amerikan Donanmasında kullanılmıştır. 

Kulaklığın hayatımızdaki yeri tartışılamaz. Gürültüden kaçıp sığınabileceğimiz bir zaman içinde, kendimize ses detaylarını, sesin karakterini ve frekans yanıtını en iyi şekilde yansıtacak kulaklıklara yönelmemiz gerekiyor. Müziklerden uzun yıllar keyif almanızı sağlayacak Kulaklık modellerimizi sizlere sunuyoruz. Gerçek Ses ve daha fazlası için. Siz de bu akıma eşlik etmek, Müziksiz kalmamak ve Müzik dinlemeyi yeniden keşfetmek için Kulaklık modellerimiz arasından isteğinize ve beklentinize uygun olan ürünlerimizi hemen inceleyin!

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

1-9 of 267

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 30

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

1-9 of 267

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 30